3 Mayıs 2020

Hakkımızda

Wep Tasarım alanında 2010 yılından itibaren içerik yönetimi anlamında hizmet vermekteyiz. Google Reklamcılığı ve Seo hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı düzeyinde hizmet vermekteyiz.

İşiniz ne olursa olsun artık sosyal mecralarda ve internet sayfalarından hizmet alan işletme yada kişisel blog lar anlamında hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ve dijital dünya da yerimizi almamız gerekmede olup yenilikleri de gün geçmeden takip etmekteyiz. Google Reklamcılığı, Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Sosyal Medya Uzmanlığı alanlarında yenilikleri de takip ederek hizmette bulunmaktayız.

İçerik yönetim programı olan daha çok WordPress tabanlı siteler hazırlayıp müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Geri dönüşlerin takibi de bizim için değerlidir.


2010 İlk müşteri sitesi yapımı

2011 Google reklamları çalışması

2012 Müşteri çözüm ortaklı çalışma

2013 WordPress tabanlı siteler hazırlama

2020 Müşteri memnuniyeti ön planda ve mobil uyumlu siteler hazırlama 


Size Özgün Çalışmlar

Size veya yaptığınız işe uygun siteler beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınızı karşılayan bir tema tasarımı belirlenir. İçerikleriniz zenginleştirilerek beğeni seviyesine getirilir. Sosyal medya bağlantılarınız yada iletişim kanalları belirlenerek sitenize yerleştirilir. Böylece istediğiniz tasarımı gerçekleştirmiş oluruz. Müşterileriniz yada takipçileriniz ile bir köprü kurulmuş olur ayrıca bizim için de değerlidir. Uygun bir fiyatlandırma ile web Site tasarımı yapılır ve hizmete sunulur. 


Arama motorlarında üst sıralara çıkmanızla ilgili olarak Sizlere ait olan kurumsal, ticari yada blok sitelerinizi ilk sayfalara yada ilk sıralara çıkmanız için reklam çalışmaları yapmaktayız. Makul bütçeler belirlenip Google üst sıralara çıkmanızın yolu açılmaktadır. Google de üst sıralar için yapılan reklam çalışmasında belirli bir bütçe ve reklam karşılığı hizmetler verilmektedir. Google ye reklam vererek ve google de üst sıralara çıkarak daha fazla kitlelere ulaşır tanıtımını yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kazanç odaklı reklama önem vermekteyiz.


Seo (Search Engine Optimization) kelimelerinin baş harflerinden türetilmiş olan ve kısaca arama motorları optimizasyonu olarak da adlandırılan google de yine üst sıralara çıkmak için yapılan uygulamalara denilir. Organik google arama motorlarında üst sıralara çıkmanın bir yoludur. Site içi ve site dışı tekniklerle google de üst sıralara çıkabilirsiniz. Yaptığımız sitelerin üst sıralara çıkarılması ve seo çalışmaları da bizim için değerlidir