WEB SİTESİ TASARIMI

Kurumsal web tasarım  ve web sitesi tasarımı nasıl yapılır diye soracak olursak web tasarım ajansnın yada web tasarım firmalarının verecek olduğu bilgiler  genelde tasarlanacak olan sitenin maiyetine ve beklentisine göre değişmektedir. web tasarım örnekleri arasından seçim yapılabilir.  Ancak web sitesi tasarımı fiyatları  projeye göre ve oluşturulacak olan sayfalara göre değişiklik göstermektedir. Piyasada web sitesi tasarımı ücretsiz diye ilanlar sıkça görülmektedir.  Yapılan işin kaliteli ve geleceğe dönük olması açısından ücretsiz ve yüzeysel olarak hazırlanan sitelerin ilgilenilmediği sürece eksiklerinin olacağı ve giderilmesinin elzem olacağı bilinmelidir.


Ücretsiz Web Sitesi için Dikkat ?

 

  • Alan adının  (domain) alınmış olması
  • Hosting (barındırıcı servis sağlayıcı) firmalarının olması gibi zorunluluklar bulunması
  • Wep sitesini tasarımı için ücretsiz bir destek elemanı olması

Gibi eksikleri yerine getirilmesi ile birlikte ücretsiz web sitesi yapanlar yada hobi olarak bu işlerle ilgilenen kişileri bulmak gerekmektirler. Sonuçta bir tasarım ve emek harcanmaktadır. Web tasarım ajansı olarak ücretsiz tasarımlarımız olmuş bulunmaktadır.  Tasarım hizmetleri her ne kadar ücretsiz bir hizmet vermiş olsak daha sonra destek anlamında bizlerle iletişime geçilecek olduğundan mecburen emek ve zaman  harcanacak olduğundan ücretinin olacağı bilinmektedir. El izi reklam ve tasarım firması olarak yaptığımız işin desteğini de göz önünde bulundurduğumuzdan dolayı web tasarımı için  makul fiyatlara web tasarım hizmeti sağlamaktayız.

Web Sitesi Tasarımı Gerekliliği

Kurumsal ve tüzel kişilik kazandırma

Özgün yapılan tasarımlar ile benzerliği ortadan kaldırma

Geri dönüş sağlanması ve lokasyon bilinirliği

Yenilenebilir ve geliştirilebilir olması

Dijital ve Sosyal Medyada bilinir olma

Güncel değişimleri takip ve entegre etmek

Web sitesi yaptırmak isteyenler arama motorlarına Kurumsal web tasarım, Web tasarımı nasıl yapılır, Web tasarım Ajansı, Web tasarım firması,  Web Tasarım Örnekleri gibi aramalar sonucunda birçok firmaya yada web ajanslarına ulaşabilirler yazılan bu başlıklardan çeşitli firmalar ile iletişime geçerek wep site ihtiyaçları hakkında bilgi alarak eksiklerini tamamlayabilirler. El İzi Tasarım ve Reklam hizmeti olarak yenilikler sunmaya devam etmekteyiz

Tekdoruk reklam olarak güncel tasarımlarla işimizi önemsiyor ve kurumlara ve kişilere doğrudan hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu hizmetten faydalanabilirsiniz. El izi reklam ve tasarım firması olarak hizmet veren reklam ajansımız da bu işi yapıyor çoğu referans olabilecek firmaların olduğu aşikardır.